امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری GIS،نیروی هوایی،نظامی و سیستم زمین (AF DCGS بلوک 10.2)
نویسنده پیام
#1
در چند سال گذشته ثابت کرده اند که هوش مداوم،نظارت و شناسایی (ISR) برای نیروهای مسلح ایالات متحده نیاز است.آنها نیاز به زمان واقعی برای به دست آوردن اطلاعات تصمیم برتری و تسلط فضای نبرد دارند.
سیستم اصلی ISR نیروی هوایی (AF)، تا حد زیادی از میراث قطعات ساخته شده و به عنوان توزیع سیستم مشترک زمین (DCGS) شناخته شده است . به تازگی یک نقطه عطف عمده تکاملی زده. اطلاعات نظارت مرکز سیستم های الکترونیکی و شناسایی یکپارچه سازی سیستم دفتر برنامه اهداAF DCGS  بلوک قرارداد 10.2 ارتقاء به تیم صنعت از شرکت های بزرگ به رهبری شرکت ریتون در آمده است .

[تصویر:  g0bwitulvrn84beu5c3x.jpg]

ارتقا  AF DCGS 10.2  از سیستم نیروی هوایی ISR DCGS عملیات networkcentric با استفاده از ادغام DCGS ستون فقرات را قادر خواهد ساخت (DIB) برای نیروهای مسلح ایالات متحده به عنوان هر یک از خدمات توسعه سیستم خود را دارد.
DIB اصل و نسب خود را از دیدگاه مشترک رئیس 2،020 می تواند ردیابی کند، چهاربرنامه ریزی سالانه دفاع ارشاد، نقد دفاع و نوسازی خدمات و تلاش های تحول است.پیش بینی وزارت دفاع (DCGS) به عنوان یک سطح یکپارچه توزیع جهان  و شرکت مشترک فن آوری اطلاعات است. بلوک AF DCGS 10.2 برای رسیدن به تسلط کامل بر روی تقاضا را فراهم خواهد کرد، به طوری که اهداف مداوم نیروهای آمریکایی و طیف به هوش می توانید ماموریت تغییر ائتلاف در ساعت، دقیقه، و یا حتی ثانیه صورت گرفت. محیط توزیع فیزیکی و الکترونیکی داده ISR، فرآیندها، و سیستم های هوش فراهم می کند.

[تصویر:  a93wp9titam1fdxi2hn2.jpg]

با مقدمه ای از بلوک AF DCGS  10.2 قابلیت DIB، داده های اطلاعاتی در حال حاضر به شبکه برای استفاده فوری توسط تحلیل گران و مبارزان جنگ و یک پارچه با دارایی های دیگر برای تولید آگاهی در موقعیتی از فضای نبرد ارسال شده است.
تیم ریتون به رهبری شانه به شانه با نیروی هوایی ایالات متحده برای تبدیل آماده سازی فعلی، پردازش، بهره برداری و انتشار TPED)) مبتنی بر سیستم DCGS به کار، پست، فرآیند، و استفاده از مدل (TPPU) در حال کار است.
سیستم های کنونی ISR تغذیه داده ها را به platform centric stovepiped آماده سازی، پردازش، بهره برداری و انتشار سیستم عامل مستقل از یکدیگر هستند. زیرا از این پارتیشن بندی، اشتراک و قابلیت همکاری محدود بین خدمات، که توانایی خود را برای ائتلاف در یک محیط مشترک و محدود به کار گیرند. بلوک AF DCGS 10.2 غلبه بر این موانع است.
دانش ISR به کاربران در بسیاری از ارائه، در درجه اول از طریق استفاده از معماری مبتنی بر وب تجاری و فن آوری و یکپارچه سازی، در سراسر جهان شرکت از طریق DIB، از چند سیستم های اطلاعاتی را به یک، network centric ، بنابراین امکان ایجاد قابلیت همکاری و بهبود مجموعه و تحویل داده ISR وجود دارد. بلوک AF DCGS  10.2 مبتنی بر وب فن آوری ISR به یک عنصر یکپارچه از تبدیل سیستم های فرمان و کنترل وزارت دفاع خواهد بود.

[تصویر:  um1ues07hkb60skxyy27.jpg]

سیستم معماری باز بلوک AF DCGS 10.2 DIB را توسعه داده به طوری که هر گره و یا ایستگاه های کاری در سازمان نیروی هوایی DCGS اطلاعاتی در سراسر سهم شبکه در سراسر جهان می تواند داشته باشند.
پورتال DCGS دسترسی به ابزار سازمانی یک نقطه است و به دور از کلیک نوک انگشتان هر کاربر نیروی هوایی از طریق نیروی هوایی متمرکز این کاملا قابل تنظیم است با توجه به ترجیحات و توابع عملکرد کاربر صورت می گیرد. محصول مبتنی بر وب ISR توسعه یافته برای بلوک AF DCGS 10.2 به صورت دیداری به اشتراک گذاری و مدیریت داده های فدرال فضای نبرد چند بین المللی تجسم MiViz است. MiViz صرفا مبتنی بر مرورگر و در کنسرت با کارشناسان موضوع از نیروی هوایی ایجاد شد. ورودی هر ارائه به توسعه و استفاده از محصول نهایی چیز بی ارزشی است.
یک سیستم اطلاعاتی معمولاً کامپیوتری است که به تولید، پردازش، تحلیل، و مدیریت اطلاعات جغرافیایی اطلاعات مکانی می‌پردازد. به عبارت دیگر جی‌آی‌اس یک سیستم کامپیوتری برای مدیریت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مکانی بوده که قابلیت جمع‌آوری، ذخیره، تجزیه و تحلیل و نمایش اطلاعات جغرافیایی مکانی را دارد. هدف نهایی یک سیستم اطلاعات جغرافیایی، پشتیبانی جهت تصمیم‌گیری‌های پایه‌گذاری‌شده بر اساس داده‌های مکانی می‌باشد و عملکرد اساسی آن بدست آوردن اطلاعاتی است که از ترکیب لایه‌های متفاوت داده‌ها با روش‌های مختلف و با دیدگاه‌های گوناگون بدست می‌آیند.
به طور کامل محصول MiViz  شرکت DIB بهینه سازی کد منبع است و به صورت فعال تشکیل شده است  و شرکت فعال COTS از نرم افزار MiViz سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS استفاده می کند. ESRI گسترده استخدام ESRI MapObjects جاوا  و ArcXML  به رابط به مجموعه ای از سرور نقشه برداری توابع توسط ArcIMS و ArcSDE ارائه شده است. این معماری توسط WebLogic اجرا Server® محدود به افشای تمام ملی آژانس جغرافیایی-اطلاعات NGA محصولات GIS CADRG، VMap، CIB، DTED، و غیره است و ESRI توابع GIS و ابزار برای کاربران از سرمایه گذاری تجزیه و تحلیل می کنند.
توابع نگاشت های تعاملی توسط MapObjects-جاوا به عنوان مثال، پان و زوم را می توان بدون تغییر از استفاده از جعبه ارائه شده است . لایه داده استات MapObjects به استخدام ایجاد سیستم پوشش گسترده معماری به MiViz محصول می باشد. MiViz بکارگیری فیلتر ویژگی های، همراه با استات لایه ها، اجازه می دهد تا کاربر را به مدیریت کارآمد و فیلتر تمام نبرد اطلاعات فضا و بهینه سازی املاک و displayable واقعی سرعت و کارآمد فراهم شود. یکی دیگر از ابزار بلوک AF DCGS 10.2 DIB و GIS خدمات پرس و جو داده های متا فعال است. خدمات متا داده پرس و جو یک موتور برای جستجو سریع طراحی شده ، جستجو کارآمد از ابر داده در سراسر سازمان ISR . ترکیب داده های بازیابی شده از طریق ترکیب متنی، زمانی، و معیارهای جغرافیایی نمایش داده شد است. مهندس استفان یاتس رئیس سیستم های ریتون برای بلوک AF DCGS  10.2 آن را یک بار به عنوان توصیف مانند گوگل با ترخیص کالا از گمرک.
یکی از مهم‌ترین مسائل کاربردی سیستم اطلاعات جغرافیایی در علوم زمین، انجام هم‌پوشانی‌ها در راستای تعیین پهنه‌بندی‌ها است که به اختصار به یکی از این نوع پهنه‌بندی‌ها پرداخته می‌شود:هدف در این پهنه‌بندی، تعیین مناطق با خطر رانش زمین می‌باشد. برای رسیدن به این هدف، ابتدا باید عوامل موثر در رانش را شناسایی کرد، از جمله این عوامل می‌توان به تراکم پوشش گیاهی، جنس زمین، شیب توپوگرافی، شیب لایه‌های زمین و شدت بارندگی اشاره کرد.
پس از شناسایی عوامل، باید نقشه‌های مورد نیاز تهیه گرددو سپس با همپوشانی این لایه‌ها در نرم‌افزارهای سیستم اطلاعات جغرافیایی ساج می‌توان به نقشه‌ای رسید که در آن منطقه مورد مطالعه خود به پهنه‌های ریز تقسیم شده و از طرفی در بانک اطلاعاتی مشخصات هر پهنه یعنی اجداد سازنده آن پهنه از نظر عوامل مختلف مشخص می‌باشد. حال باید در بانک اطلاعاتی به هر عامل وزن مربوطه راداده و سپس در بانک اطلاعاتی با جمع و ضرب کردن عوامل به اعدد نهایی رسید. در مرحله بعد باید تعیین نمود که چه عددی نشان دهنده پهنه‌های پرخطر می‌باشد. پس از کلاسه‌بندی نقشه، اینک وظیفه تیم زمین‌شناس است که با بازدید میدانی به بررسی مناطق پرداخته و در صورت لزوم با اصلاح وزن‌ها وضرایب به نقشه نهایی دست یابند.
تعاملات بسیاری از در طول فرایند توسعه بین توسعه دهندگان نرم افزار و کارشناسان موضوع SME ها و استفاده از مبتنی بر شرکت ESRI GIS و محصولات DIB در یک مجموعه قدرتمند از ابزار MiViz کاربر به اوج خود رسید، پرس و جو متا داده ، و محصولات دیگر
مبتنی بر وب که به راحتی یاد گرفته و توسط هر کسی استفاده شده است. نقطه بصری andclick فعالیت های اقدامات کاربر با حرکت سکته مغزی قاطع به اتمام رسید.
به عنوان سیستم DCGS هر سرویس تصویب DIB، داده های اطلاعاتی یکپارچه در سراسر تمام اعضای خانواده ISR سیستم به اشتراک گذاشته خواهد شد. ریتون در حال حاضر با سایر خدمات کار و سازمان های دولتی، آنها را کمک در استقرار، به کارگیری، و معماری سیستم های خود را با زیرساخت های DIB، در نتیجه تسهیل دید از اتصال آینده و به اشتراک گذاری از تمام داده ها در سراسر یک شرکت وزارت دفاع C4ISR. از فضا به زمین به زیر دریا بلوک  AF DCGS 10.2 بنیاد جهانی شرکت ISR است و اتوماسیون مهم و داده های به اشتراک گذاری پیشرفت ارائه خواهد شد.
[تصویر:  vghb35rjsmaoptxu9qe3.jpg]
ارتقا بلوک DCGS AF   10.2 که در آن مبارزان جنگ افزایش سرعت قابل توجهی می تواند دریافت کنند و به اشتراک گذاری اطلاعات مهم ISR و توانایی نیروی هوایی و بهبود دهند و آن خدمات را برای این به اشتراک گذاشتن که داده ها، در زمان واقعی، از طریق یک شکلک شبکه می باشد.
DIB شرکت جهانی است که از شبکه ای ثابت و از سیستم های پردازش زمین همراه برای داده های ISR جمع آوری شده از منابع متعدد از جمله پرواز بلند سرنشین دار و بدون سرنشین وسایل نقلیه هوایی مانند U2، درنده، و گلوبال هاوک تشکیل شده است. تابع اولیه برای دریافت اطلاعات تغذیه از منابع متعدد در یک ایستگاه زمینی که در آن آنها پردازش سیستم است ، ذخیره می شود، ارتباط مراکز عملیات AOCs ، بهره برداری و منتشر هوا و بسیاری دیگر از گره های مبارزه با جنگ به را هدف قرار دادن زمان بحرانی قادر می سازد
 
 
منابع :
 
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=GeqiVOH9KITXyQOIj4LoCw&url=http://www.esri.com/~/media/Files/Pdfs/industries/defense/pdfs/air_force_dcgs.pdf
http://www.esri.com/~/media/Files/Pdfs/industries/defense/pdfs/air_force_dcgs.pdf
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo کاربرد های نظامی GIS- فایل پاورپوینت m_sg 0 3,110 2013-12-27 11:03
آخرین ارسال: m_sg
  کاربرد های نظامی GIS(ترجمه)- قسمت دوم m_sg 0 2,372 2013-12-27 10:36
آخرین ارسال: m_sg
  کاربرد های نظامی GIS(ترجمه)- قسمت اول m_sg 0 2,980 2013-12-08 06:26
آخرین ارسال: m_sgکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان