امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
arcgis آنلاین رایگان،برای 115000 مدرسه
نویسنده پیام
#1
ARCGIS آنلاین رایگان،برای 115000 مدرسه
ESRI با ارائه یک نرم افزار ArcGis (رایگان و آنلاین) به حدود 115000 مدرسه در مقاطع ابتدایی میانی و بالا در ایالات متحده درصدد اتصال آنها به یکدیگر می باشد.
در سال 2013 رئیس جمهور باراک اوباما در راستای طرح اتصال و تلاش برای ارائه k-12 (یادگیری دیجیتال توسط همه ی دانش آموزان) کلیه صنایع خصوصی را برای کمک به این پروژه به چالش کشیده است تا آموزش و پرورش آمریکا به دستگاه های اتصال و پشتیبانی این سیستم برای مربیان و منابع یادگیری مجهز شود.
پیشنهاد ESRI اشتراک رایگان نرم افزار ArcGis آنلاین است یک Cloud-Base GIS (ابر پایه) که حدود 1میلیارد دلار ارزش دارد.
نرم افزار ArcGis آنلاین از طریق سرویس وب آمازون(AWS) برگزار می شود.آمازون مسئولیت این پروژه و پشتیبانی آن را به مدت سه سال پذیرفته است.مشارکت ESRI در این پروژه در پنجمین نمایشگاه سالانه علوم کاخ سفید در ماه مه اعلام شد.این رویداد جشن برندگان مسابقات دانش آموزی در یک طیف گسترده علمی،فناوری،مهندسی و ریاضیات (STEM) می باشد.

مدیر ESRI جک دنجر موند و دانش آموزانی که در دوره آموزشی ( استفاده از GIS ) از دبیرستان روزولت در لس آنجلس کالیفرنیا و دبیرستان واشنگتن لی  در آرلینگتون ویرجنیا در محل کاخ سفید به این رویداد دعوت  شدند.
در این رویداد دنجر موند گفت : ما مفتخریم تا در طرحی که رئیس جمهور اوباما جهت ارائه یک محیط یادگیری بهتر و آینده ساز برای دانش آموزان ایالات متحده داشت حضور داشته باشیم.
با اعمال نفوذ قدرت فن آوری مکانی دانش آموزان واقعا می توانند یک جهان به هم پیوسته را درک کنند و همه ی دنیا می توانند برای چالش های باقی مانده راه حل ارائه کنند.
رئیس جمهور اوباما اهدافی را برای ایالات متحده آمریکا برای چند سال آینده در راستای طرح های متصل به ایجاد فرصت های آموزشی دیجیتال تعیین نمودند.این اهداف شامل:
 • برای هر مدرسه در آمریکا سیستم اینترنت به روز رسانی شده با سرعت بالا در دسترس باشد.
 • دسترسی به دستگاه های آموزشی تلفن همراه برای دانش آموزان و معلمان جهت یادگیری دیجیتال که متصل به اینترنت باشد به اطمینان حاصل شود.
 • پشتیبانی از معلمان به طوری باشد که هر مربی پس زمینه لازم برای جرای فن آوری دیجیتال برای آموزش کلاس درس را دارا باشد.
 • منابع آموزش دیجیتال را به فرصت های یادگیری دیجیتال با کیفیت بالا در دسترس دانش آموزان و معلمان قرار گیرد.
 
 1. با استفاده از پلتفرم نرم افزار ArcGis  آنلاین اجازه می دهد تا هر کسی با دسترسی به اینترنت جهت استفاده ، تولید ،نجات و اشتراک گذاری از نقشه هایی که به وسعت و عمق جهان است امور خویش را را راه اندازی نماید.
برنامه های آزمایشی در صدها مدرسه نشان داده اند که معلمان و دانش آموزان می توانند نرم افزار ArcGis آنلاین را به طور موثر در تمام سطوح به منظور افزایش فرصت های یادگیری و ساخت تحلیل داده ها ، تجسم و مهارت حل مسائل به کار ببندند.
فعالیت های GIS تقریبا همیشه شامل فکر عملی ، تجزیه تحلیل ریاضی ،شکستن مشکلات جهت رسیدن به مراحل قابل کنترل و تعیین یک راه حل برای مسائل با استفاده از تکنولوژی می باشد.
فروشگاه نرم افزار ArcGis در دوره های مربوط به STEM تقویت روش های علمی و دانش آموزان با یک راه موثر برای ارائه یافته های خود را معرفی می کند.
حل مسائل ،تفکرانتقادی ، تجزیه و تحلیل داده ها ، ارتباطات و همکاری نشانه های کار شده توسط GIS حرفه ای از اقدامات انجام شده می باشد.این مهارت مورد نظر کار فرمایان در همه جا هستند.
با معرفی نرم افزار ArcGis آنلاین مربیان می توانند در راستای کمک به دانش آموزان برای آماده سازی برای کالج و یا مشاغل حرفه ای از سنین پایین اقدام کنند. براساس نقشه فعالیت های کلاس درس و پروژه های یادگیری که به عنوان یک راه جذاب برای تقویت همکاری بین دانش آموزان می باشد به عنوان خدمات ارائه می گردد.
مربیان و دانش آموزان می توانند با یادگیری اصول از این نرم افزار تحت آموزش باشند و سپس به سرزمین های جدید رفته و با جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل آن ، داده ها با شیوه ای دقیق تر و یکپارچه سازی محتوای جدید بکار ببندند.
آن ها می توانند این مهارت ها را بر روی کامپیوتر مدرسه و یا در منزل و گوشی های هوشمند تمرین کنند در هر نقطه آن ها می توانند به اینترنت متصل شوند.
 1. برای آموزش K-12 به مدت بیش از 20 سال متعهد شده است.آن مجوز ویژه آموزشی به مدارس ، مناطق ارائه شده ، ایالات ، کلاس های درس و کنفرانس ها با ارائه متعدد در مورد مزایای یادگیری و استفاده فن آوری مکانی این پروژه می باشد.
از سال 2000 تیم صنعت و آموزش ESRI کنفرانس های GIS و نرم افزارهای مربوط به کاربری ESRI را بر روی سن برده است.در این رویداد چهار روزه صدها نفر از شرکت کنندگان در سخنرانی ها و نمایشگاه ها جذب شدند.
در ژوئن 2014 ،ESRI معلمان خود را برای دوره ششم سالانه آموزش GIS معلمان فرستاده است.بیش از 300 مربی و تاثیرگذار متعهد جهت اشتراک گذاری دانش با همکاران خود درباره استفاده ازGIS  در فعالیت های کلاسی و موسسه های آموزشی آماده شدند.
در سال 2009،ESRI با همکاری انجمن ملی جغرافیایی برای راه اندازی برنامهGeomentotr  ابتکار عمل را برای اتصال حرفه ای GIS با مربیان محلی جهت کمک رسانی به آن ها برای استفاده از فن آوری های مکانی طرحی را به اجرا گذاشت.
با قابلیت افزایش نرم افزارArcGis  آنلاین و بهبود دسترسی به دستگاه های آموزشی ESRI درصدد است تا تعاملی میان مربیان محلی و دانش آموزان جهت گسترش کار با GIS فراهم نماید.
موسسه صدور گواهینامه GIS جهت حمایت از این روش آموزشی و جهت شناسایی مدارسی که پیگیر راه اندازی سیستم های پیشرو در سامانه GIS و یا GISP (GIS حرفه ای) می باشند برای کسب اعتبار اولیه این مدارس گواهینامه صادر می کند.
اطلاعات بیشتر در این زمینه و درزمینه مشارکت ESRI درconnected.esri.com در دسترس است.
دیگر شرکت های خصوصی که در این ابتکار همکاری کردند شامل:
 1. Adobe sys
 2. Apple
 3. AT & T
 4. Auto Desk
 5. Micro soft
 6. Reilly media
 7. Prezi
 8. Sprint
 
منبع:
http://www.esri.com/esri-news/arcnews/fa...-connected
پاسخ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان